Kontaktpersoner på MI Psykoterapeut

Christina Jensen
Mail: christina@mygind.dk
Mobil: 31 18 81 58
Fakturering, betaling, tilmelding

Lars Mygind
Mail: lars@mygind.dk
Mobil: 40 32 73 86
Undervisning, fakturering, kontrakter

Linda Betsy Lauridsen
Mail: linda@mygind.dk
Mobil: 40 53 53 43
Kursusadministration, dokumentation, kursustilmelding, supervision, undervisning, studieråd

Nadia Zarling
Mail: nadia@mygind.dk
Mobil: 30 64 85 70
Undervisning

Nina Schiøtz
Mail: nina@mygind.dk
Mobil: 26 70 36 70
Leder af Psykoterapeutuddannelsen

Rosalina Reiter
Mail: rosalina@mygind.dk
Mobil: 22 92 20 22
Supervision, undervisning

Vi tager telefonen så meget vi kan – vores telefondame tager imod beskeder alle hverdage, og så ringer vi tilbage.

Adresser:

Jylland: Mygind Institute, Skovbrynet 1, Tornby, 9850 Hirtshals

Sjælland: Mygind Institute, Hellerupvej 10, Baghuset 2. sal, 2900 Hellerup

Tlf.: + 45 70 278 288

CVR/SE nr.: 42220396

Bank: Andelskassen Merkur
Reg:8401 Konto:0004206548

Send os en mail på kontor@mygind.dk eller benyt den nedenstående formular.

Vi glæder os til at se jer!

    Dit navn (skal udfyldes)

    Din e-mail (skal udfyldes)

    Emne

    Din besked